Volant a pedále T150 THRUSTMASTER

Prísl. k herným konzolám

Predaj skončil
Volant je nutnosťou pre všetkých hráčov závodných hier, lebo len s ním konečne zažiarite naplno. Volant s pedálmi vám dá dokonalú kontrolu nad ovládaním brzdy a hlavne nad smerom vozidla. Len s volantom prefrčíte mierne zákruty s plynom na podlahe. Využijete každý kúsok cesty a vydáte sa po trajektórii, ktorá vás presunie na stupne víťazov aj medzi ľudskými protihráčmi.

Kľúčové vlastnosti
Presné a reálne ovládanie závodných hier (GT, F1, NASCAR, Rally ...)
Jemné optické snímanie pohybu volantu
Nastaviteľné otáčanie od 270° do 1080°
Väčšie vtiahnutie do hry spätnou väzbou
Sekvenčné radenie páčkami pod volantom
Certifikované pre PlayStation 4 (prepínač pre PS3)
Univerzálny systém upevnenia, kompatibilný so všetkými držiakmi
Ďalší zmysel do hry
Volant je otočný až o 1080 stupňov. Miesto obvyklej mechaniky snímania sa tu pohyb volantu sníma opticky. Pre hráča to znamená hladký pohyb a citlivé zaznamenanie aj drobného zatočenia pre úpravu smeru. Spolu s nastaviteľnou úrovňou spätnej reakcie získate reálny pocit z jazdy. Prejaví sa strata priľnavosti pneumatík aj hrbole na ceste. Zvlášť milovníci rallye dostanú náležitú porciu roztraseného volantu.

Hranie na čomkoľvek
Volant spolupracuje s počítačovými platformami Windows aj s hernými konzolami Sony PlayStation 3 a 4. Okrem 13 akčných tlačidiel a D-padu má práve pre PS4 aj oficiálne tlačidla. Pomocou nich dostanete prístup k sociálnym funkciám, prechádzanie ponukami alebo rýchle prepínanie medzi hrou a systémom.
Výrobca THRUSTMASTER

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.