TL-SG1005D Switch TP-LINK

TP-LINK | Sieťové prvky | Kód: 45018001

Switch

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
16,00 €
13,33 € bez DPH
5 portový gigabitový stolný switch TL-SG1005D

5 gigabitových portov RJ45 s podporou automatického vyjednávania a Auto MDI / MDIX
Ekologická technológia Ethernet prinášajúce úsporu energie až 70%
Riadenie toku IEEE 802.3x zaisťuje spoľahlivý prenos dát
Plastový obal, stolný alebo nástenné prevedenie
Zapojenie typu Plug and Play bez nutnosti konfigurácie


K čomu slúži tento produkt
5portový gigabitový stolný switch TP-Link TL-SG1005D predstavuje jednoduchý prechod na sieť štandardu Gigabit Ethernet. Zvýšte rýchlosť svojho sieťového servera a chrbticových pripojenie alebo premeňte gigabitovú rýchlosť v stolových počítačoch v realitu. Switch TL-SG1005D sa navyše môže pochváliť prevedením s nižšou spotrebou energie. S inovatívnou technológiou úspory energie dokáže zariadenie TL-SG1005D znížiť spotrebu energie až o 80% *, čo z neho robí ekologické riešenie pre vašu domácu alebo firemnú sieť.

Ekologická technológia Ethernett
Teraz máte možnosť vybrať ekologické riešenia pri upgradovaní na gigabitovú sieť. Tento 5portový gigabitový stolný switch TL-SG1005D novej generácie je vybavený najnovšími technológiami pre úsporu energie, ktoré výrazne rozširujú kapacitu vašej siete pri oveľa nižšej spotrebe energie. Automaticky upravuje spotrebu energie podľa stavu pripojenia a dĺžky kábla a zmenšuje tak karbónovou stopu vašej siete.

Odpojenie napájanie nečinných portov
Keď je počítač alebo sieť vypnutá, príslušný port konvenčného switche stále odoberá nezanedbateľné množstvo energie TL-SG1005D vie automaticky detekovať stav pripojenia u každého portu a znížiť spotrebu energie u nečinných portov. Výsledkom je až 80% úspora spotreby energie.

Účet za energiu podľa dĺžky kábla
V ideálnom prípade majú kratšie káble nižšiu spotrebu energie, pretože v kratšom vedenia dochádza k menším stratám energie. To ale pre väčšinu zariadení neplatí, pretože spotrebúvajú rovnaké množstvo energie bez ohľadu na dĺžku kábla.
Výrobca TP-LINK

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchlosť

Overený zákazník,

priaznive ceny tovarov

Overený zákazník,

Výhoda

Overený zákazník,