The Sims 4 hra PS4 EA

EA | Hry

Hra pre Playstation 4

Predaj skončil
Herné prvky:

Vytvor si unikátnych Simíkov - Pracuj s rozličnými Simíkmi, vrátane odlišného výzoru, osobnosti a nových emócií. Vďaka novému systému Create a Sim si ľahko prispôsobíš ich tela, účesy, štýly chôdze a obliekanie. Daj ich životu zmysel s životnými cieľmi, ktoré zamestnajú ich myseľ, telo a srdce.
Postav perfektné domov - Postav a nadizajnuj ľahko domov pre svojich Simíkov s novým nastavovacími módom, vďaka ktorému sa môžeš lepšie sústrediť na samotné izby. Dokonca budeš môcť vytvoriť aj pivnica alebo bazén!
Preskúmaj farebné svety - Cestuj naprieč jednotlivými susedstvom a objavuj rozličné aktivity, ktoré môžeš robiť. Tvoji Simíkovia takisto môžu navštíviť nové komunity a rozšíriť si svoj sociálny kruh o nových priateľov a kolegov, alebo si užiť veľa zábavy s úplne novými predmetmi.
Hraj sa so životom - Maj pod kontrolou zaujímavé a zábavné momenty v životoch svojich Simíkov, ktoré môžu vzísť z ich vzťahov alebo napríklad z kariéry. Tvoja rozhodnutie ovplyvní ich životy od narodenia cez batoľaciu fázu až do dospelosti. Rozvíjaj zručnosti svojich Simíkov a nechaj ich venovať sa novým koníčkom.
Ovládanie na mieru - Hra bola prispôsobená na mieru konzolám, takže budeš môcť ľahko všetko ovládať s pomocou ovládača.

Výrobca EA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.