Red Dead Redemption 2 hra XONE

ROCKSTAR GAMES | Hry | Kód: 45014249

Hra pre XBOX One

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
52,99 €
44,16 € bez DPH
Hra Red Dead Redemption 2 predstavuje veľmi očakávané pokračovanie westernovej akčnej videohry Red Dead Redemption z roku 2010 a podieľajú sa na nej vývojári prvého dielu a hry Grand Theft Auto V. Podľa slov autorov pôjde o "epický príbeh života v nekompromisnom srdci Ameriky". Hra ponúkne obrovský otvorený a atmosférický svet a úplne nový online multiplayer.


Amerika, rok 1899. Koniec éry divokého západu začal a muži zákona lovia posledné zostávajúce psanecké gangy. Tí, ktorí sa nevzdajú alebo nepodľahnú, sú zabití.

Potom, čo sa v meste Blackwater škaredo zvrtne jedna vlúpačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde sú nútení utiecť. S hromadou federálnych agentov a tých najlepších lovcov odmien v štáte v pätách musí gang lúpiť, kradnúť a prebojovať sa drsným americkým vnútrozemím, aby vôbec prežil. Keďže kvôli vnútorným nezhodám hrozí, že sa gang úplne rozpadne, Arthur sa musí rozhodnúť medzi vlastnými ideálmi a vernosťou ku gangu, ktorý ho vychoval.

Red Dead Redemption 2 od tvorcov Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický príbeh o živote v Amerike za úsvitu modernej doby.

Predobjednajte si Red Dead Redemption 2 a získajte Vojnového koňa a Psaneckú sadu pre prežitie:

Na tohto nádherného železito šedého Ardenského vojnového koňa sa v bitke môžete vždy spoľahnúť. Je odvážnejší a má väčšiu výdrž ako priemerný žrebec a vie, ako si v prestrelke zachovať chladnú hlavu. Vojnový kôň je dostupný v príbehovom režime Red Dead Redemption 2.

Psanecká súprava pre prežitie obsahuje hromadu dôležitých zásob, vďaka ktorým ustojíte drsný život v pohraničí, a to vrátane predmetov, ktoré dopĺňajú zdravie, Dead Eye a ďalšie. Psanecká súprava pre prežitie je dostupná v príbehovom režime Red Dead Redemption 2.
Výrobca ROCKSTAR GAMES

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.