Quietcomfort Earbuds čierne BOSE

BOSE | Slúchadlá do uší | Kód: 35055040

Slúchadlá

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
279,00 €
232,50 € bez DPH

Dr. Santé toaletné mydlo 100g
+ ZADARMO k objednávke
Dr. Santé toaletné mydlo 100g
v hodnote 1,60 €

Pri nákupe nad 67€ s DPH získate Dr. Santé toaletné mydlo ZADARMO.

Nové slúchadlá QUIETCOMFORT® Earbuds pokračujú v 20-ročnom dedičstve slúchadiel QUIETCOMFORT® a prinášajú ďalší pokrok v hardvéri a softvéri. Každé slúchadlo meria niečo viac ako 2,5 centimetra a váži menej ako 85 gramov. Napriek tomu fungujú rovnako skvelé ako každý iný model y rady QuietComfort pred nimi. Premieňajú aj to najhlučnejšie prostredie na tiché útočisko - umlčiavajúc hukot nákladných áut, autobusov a ostatných ruchov ulice.

Bose QuietComfort Earbuds

SVET SA STÍŠIL. TVOJA HUDBA ŽIARI.
Lepší zvuk sa začína lepším tichom. Preto sú tieto elegantné nové bezdrôtové slúchadlá vyrobené s prelomovými akustickými inováciami a najsofistikovanejším potlačením hluku na svete. Spolu vytvárajú jasný, čistý zvuk a bohaté, hlboké basy vo virtuálnom tichu - takže môžete počuť všetky jemné detaily, ktoré sa zvyčajne stratia, ako napríklad spevák dýchajúci medzi slovami alebo lusknutie prstami z hĺbky publika. Naozaj veríme, že zo žiadneho iného bezdrôtového slúchadla do uší nedostanete pútavejší zážitok z počúvania, či už ide o hudbu, podcasty, videá alebo hovory.NAJÚČINNEJŠIE SLÚCHADLÁ S POTLAČENÍM HLUKU NA SVETE
Vďaka kombinácií patentovaných aktívnych a pasívnych inovácií potlačenia hluku dosahujú slúchadlá Bose QuietComfort® Earbuds najlepšie výsledky z pomedzi ostatných bezdrôtových slúchadiel.AKTÍVNE ZRUŠENIE HLUKU
Interné a externé mikrofóny monitorujú zvuky vo vašom prostredí a vo zvukovode a - za zlomok milisekundy - vytvárajú opačný signál na potlačenie nežiaduceho hluku. Ostane už len to, čo chcete naozaj počuť.

PASÍVNE ZRUŠENIE HLUKU
Mäkké ušné nástavce StayHear Max sú navrhnuté tak, aby sa úplne prispôsobili kontúram vášho ucha a vytvorila správne utesnenie. Čím je vzduchotesnejšie tesnenie, tým menej vonkajšieho hluku vstupuje a tým viac si môžete vychutnať svoj obsah. Dobré utesnenie je kriticky dôležité aj pre hlboké tóny, pretože dodávajú vašej hudbe väčšie emócie.

PERSONALIZUJTE SVOJE POČÚVACIE SKÚSENOSTI S NASTAVITEĽNÝM POTLAČENÍM HLUKU
Virtuálne ticho je vynikajúce na počúvanie hudby, ale existujú chvíle, keď musíte počuť aj vonkajší svet. Slúchadlá Bose QuietComfort® Earbuds, ktoré vedia, že rôzne situácie si vyžadujú inú úroveň vnímania okolia, vám jedinečným spôsobom umožnia zvoliť si svoj zážitok z počúvania. Umožnia vám buď úplne eliminovať okolitý hluk, alebo vypnúť potlačenie hluku alebo čokoľvek medzi tým.

Pre rýchle konverzácie vyberte možnosť úplnej transparentnosti. Táto praktická funkcia vyzerá, akoby ste vôbec nemali na ušiach slúchadlá - ideálne na objednanie kávy alebo na rozhovor so spolupracovníkmi.

Akustický systém vo vnútri týchto slúchadiel je schopný produkovať hlboké tóny a vzrušujúci, realistický zvuk bez ohľadu na to, ako hlasno (alebo jemne) chcete svoju hudbu počúvať.

Pretože keď znížite hlasitosť na väčšine slúchadiel, basy majú tendenciu miznúť a vaša hudba bude znieť plocho a bez života. Problém sme vyriešili našou technológiou Active EQ (aktívný ekvalizér) optimalizovanou pre objem. Táto technológia automaticky zvýrazňuje výšky alebo basy, aby hudba, ktorú počúvate, zostala neustále vyvážená - a to aj pri zmene hlasitosti.

ŽIVOTNOSŤ BATÉRIE
Slúchadlá do uší Bose QuietComfort® vám poskytujú výdrž batérie až 6 hodín na jedno nabitie. Až o 12 hodín dlhší čas na prehrávanie s nabíjacím puzdrom. Získajte ďalšie dve úplné nabitia uložením slúchadiel do uší v bezdrôtovom nabíjaní. Ste úplne bez energie? Rýchle 15-minútové nabitie vám poskytne výdrž batérie až 2 hodiny.

Bose QuietComfort Earbuds

OVLÁDAJTE SLÚCHADLÁ HLASOM
Slúchadla BOSE QuietComfort Earbuds podporujú hlasových asistentov Goo
Výrobca BOSE

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchlosť

Overený zákazník,

priaznive ceny tovarov

Overený zákazník,

Výhoda

Overený zákazník,