Need For Speed: Hot Pursuit Rem. hra PS4

EA | Hry | Kód: 45016669

Hra pre Playstation 4

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
39,99 €
33,33 € bez DPH
Je čas znovu naštartovať prenasledovanie v Need for Speed ™: Hot Pursuit Remastered
popis produktu

Pocíťte adrenalín z prenasledovania a úniku v Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Uvoľnite sa a prežite pocit rýchlosti v koži vyhnanca, alebo policajta v najrýchlejších autách sveta. Prekabáťte prenasledovateľa, alebo si poraďte s narušiteľmi zákona pomocou taktické výzbroje, ktorú máte k dispozícii vo vysoko adrenalonovom kompetetivnom pretekárskom zážitku s vylepšenou grafikou a hrateľnosťou.
kľúčový obsah
Cross-platform Multiplayer a Autolog

Režte kľukaté zákruty na cestách Seacrest County, ktoré sú jadrom kompetitívnych závodov. Priekopnícky Autolog pripojí Vás a Vašich priatelov do závodov či prenasledovania, pričom inštinktívne prináša výzvy založené na činnostiach Vašich priateľov. Tento vysoko dynamický systém je poháňaný súťaživosťou hráčov a teraz prichádza s podporou crossplatfomní synchronizácie a novým multiplayerovým zážitkom, v ktorom môžete vzájomne pretekať nehľadiac na akej platforme hráte.
Všetky hlavné DLC obsiahnutá plus ďalšie aktualizácie

Získajte všetky hlavné DLC do hry v deň vydania, ktoré obsahujú ďalších 6 hodín hrania a viac ako 30 výziev. Úplne nové achievmenty, potlače a farby áut, aktualizovaný foto mód a galérie a ďalšie množstvo priebežných aktualizácií vytvára ešte viac vybrúsenou hrateľnosť ako kedykoľvek pred tým.
Exotické auta so zbraňami.

Výrobca EA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.