Mi Wi-Fi Range Extender Pro XIAOMI

XIAOMI | Sieťové prvky | Kód: 45016590

Zosilňovač

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
15,90 €
13,25 € bez DPH
Štýlový a efektívny zosilňovač signálu bezdrôtovej siete Wi-Fi tentokrát vo verzii PRO.

Hlavné vlastnosti
Posilňuje WiFi signál väčšiny routerov (802.11n)
Podporuje až 64 súčasných pripojení
Jednoduché 2 kroky na sprevádzkovanie
Aplikácia v mobile s možnosťou širšej konfigurácie (Mi Wifi , iOS aj Android)
Ak vám signál vašej existujúcej WiFi nestačí a potrebujete ho zosilniť v okolitých miestnostiach či vo väčších vzdialenostiach, Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro vám pomôže všetko perfektne prepojiť. Niekedy sa totiž stáva, že potrebujete mať naozaj veľký dosah – napríklad vo firme alebo vo veľkom dome, kde bezdrôtový internet využíva celá rodina.

Repeater pomocou dvojice antén posilňuje signál WiFi 802.11n s rýchlosťou až 300 Mbps. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí vložiť zariadenie do zásuvky a cez mobilnú aplikáciu Mi Wifi nastavíte všetko potrebné. Zariadenie dokáže komunikovať aj s inými zariadeniami ako Xiaomi.

Jednoduché nastavenie
Koniec zónam s mizerným alebo vôbec žiadnym signálom Wi-Fi. Navyše jednoducho – stačí prístroj umiestniť do blízkosti vášho routeru, pripojiť ho k napájaniu, zapnúť a chvíľu počkať, až začne blikať žltá kontrolka. Potom stačí stiahnuť do vášho smartfónu aplikáciu cez QR kód a už sa len riadiť pokynmi na displeji. Potom, čo sa kontrolka na zariadení rozsvieti modro, máte hotovo a môžete extender umiestniť tam, kde je to ideálne. Také jednoduché to je.

Zabudnite na „mŕtve" miesta
Extender pripojíte bezdrôtovo k vášmu routeru a následne sa postará o rozšírenie internetu tam, kde ho potrebujete – aj do väčšinou horšie pokrytých miest, ako je balkón, kúpeľňa a pod.

Externé antény pre vynikajúce pokrytie
Kvalitné šírenie signálu zabezpečujú externé antény v konfigurácii 2× 2 s prenosovou rýchlosťou až 300 Mbps.

Pripojenie až 16 zariadení súčasne
K zariadeniu môžete pripojiť súčasne až 16 zariadení – vrátane mobilov, tabletov, Smart TV alebo PC a notebookov.

Aplikácia Mi Home
Wi-Fi extender spolupracuje aj s mobilnou aplikáciou Mi Home od Xiao. Práve vďaka nej nájdete pre rozširovač signálu ideálne miesto, aby ste pokryli rýchlym a stabilným internetom pokojne aj väčšie domy a kancelárie.
Výrobca XIAOMI

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.