Mi Smart Sensor Set XIAOMI

XIAOMI | Smart domácnosť | Kód: 50004757

Zabezpečovacia technika

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
69,90 €
58,25 € bez DPH

Dr. Santé krém na ruky 75ml
+ ZADARMO k objednávke
Dr. Santé krém na ruky 75ml

Pri nákupe nad 67€ s DPH získate Dr. Santé krém na ruky ZADARMO.

Zabezpečovací systém – balíček smart senzorov, súčasťou balenia: 1× gateway, 1× diaľkový spínač, 2× senzor okien/dverí, 2× senzor pohybu. Kompletné zabezpečenie domu či bytu, upozorní na akýkoľvek pohyb, ovládanie smart zariadení v domácnosti, prepojenie s aplikáciou Mi Home Xiaomi Mi Smart Sensor Set
Zabezpečovací set od obľúbenej čínskej značky vám dokáže aj na diaľku povedať, čo sa u vás doma udeje. Vďaka komunikácii so smart mobilnou aplikáciou Mi Home vám ihneď prídu notifikácie o otvorení okna či dverí, alebo o pohybe v miestnostiach. Všetky diely sú príjemne kompaktné a navyše nenápadne splynú s interiérom. Veľkou výhodou je tiež fakt, že systém nemusíte nijako nastavovať. Len umiestnite senzory a jediným stlačením diaľkového spínača všetko aktivujete.

Kľúčové vlastnosti setu smart senzorov Xiaomi Mi Smart Sensor Set
Kompletné zabezpečenie domu či bytu
Kontroluje pohyb v miestnostiach
Detekuje otvorenie okien či dverí
Komunikuje vzdialene cez aplikáciu
Kompaktná veľkosť komponentov
Gateway s integrovaným svetlom a reproduktorom
Zabezpečí a vyšperkuje smart domácnosť
Komunikačná brána Xiaomi Gateway komunikuje so všetkými senzormi a následne vám odosiela dáta. Jej inštalácia je jednoduchá – postačí zapojenie do zásuvky. Navyše je vybavená svetelným pásom a reproduktorom. Dokáže svietiť 16 miliónmi odtieňmi farieb RGB spektra. Zabudovaný je tiež prispôsobiteľný zvonček a dokonca aj online rádio. Zvonček možno spárovať s dverovým bezdrátovým, a ak systém využívate s Android platformou, môžete ako zvonenie nahrať súbor MP3. Ide o hlavný riadiaci modul komunikujúci v štandarde Zigbee a WiFi.

Obsah setu:

1× gateway DGNWG05LM
1× diaľkový spínač
2× senzor okien/dverí
2× senzor pohybu
Výrobca XIAOMI

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.