Hue WCA Resonate vonk. lampa PHILIPS

PHILIPS | Smart osvetlenie | Kód: 50004859

Vonkajšie svietidlo

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
129,99 €
108,33 € bez DPH

Dr. Santé mydlo 100g
+ ZADARMO k objednávke
Dr. Santé mydlo 100g

Pri nákupe nad 67€ s DPH získate Dr. Santé mydlo ZADARMO.

Hue White and color ambiance
Vonkajšie nástenné svietidlo Resonate

Čierne nástenné svietidlo Resonate, ktoré smeruje svetlo nahor i nadol prostredníctvom trojuholníkových svetelných efektov, umožňuje osvetliť verandy a dvory elegantným, farebným svetlom.

Neobmedzené možnosti
na výnimočné zážitky
Integrované LED
Milióny farieb
Čierna
Inteligentné ovládanie – Hue Bridge*

Odolné voči poveternostným vplyvom (IP44)
Toto vonkajšie svietidlo Philips Hue je navrhnuté špeciálne na použitie vo vonkajšom prostredí a bolo podrobené náročným testom, aby sa zaistila jeho výkonnosť. Úroveň ochrany je vyjadrená dvomi číslami: prvé označuje úroveň ochrany proti prachu a druhé ochranu proti vode. Toto svietidlo nesie označenie IP44: je odolné voči striekajúcej vode vo všetkých smeroch. Tento produkt je najbežnejší a najvhodnejší na všeobecné využitie v exteriéri.

Vysoko kvalitný hliník a špičkové syntetické materiály
Produkty sú vyrobené špeciálne na využitie v exteriéri. Používame materiály najvyššej kvality na zabezpečenie najlepšieho výkonu vo vonkajších podmienkach. Inteligentné využívanie materiálov pomáha optimalizovať rádiovú frekvenciu.

Vyžaduje premostenie Philips Hue
Prepojte svetlá Philips Hue pomocou zariadenia Bridge a ovládajte ich smartfónom alebo tabletom prostredníctvom aplikácie Philips Hue. Prípadne ovládajte svetlá Philips Hue pomocou interiérového stmievacieho spínača Philips Hue, ktorý umožňuje ich zapínanie, vypínanie a stmievanie.

Majte veci pod kontrolou
Pripojte svetlá Philips Hue k zariadeniu Bridge a začnite objavovať nekonečné možnosti. Pomocou aplikácie Philips Hue ovládajte svetlá cez smartfón alebo tablet, prípadne pridajte k svojmu systému interiérové spínače na zmenu osvetlenia. Nastavte časovače, upozornenia, budíky a ďalšie funkcie, aby ste si mohli naplno vychutnať možnosti, ktoré ponúkajú svetlá Philips Hue. Systém Philips Hue podporuje používanie asistenta Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Assistant a umožňuje ovládať svetlá pomocou hlasu.

Uvoľnite sa pomocou teplého či chladného bieleho svetla
Predĺžte si večery pomocou vonkajšieho osvetlenia Philips Hue. Vytvorte si tú správnu atmosféru na terase, balkóne alebo verande a relaxujte. Od teplého bieleho svetla letného slnka po ľadovo chladné denné svetlo v zime – môžete si vybrať akýkoľvek odtieň bieleho svetlo a prispôsobiť ho svojej nálade a ľubovoľnému ročnému obdobiu.

Vyzdobte svoj domov na sviatky svetlom
Tu sa začína sviatočná nálada – vďaka inteligentnému osvetleniu! Pomocou svetiel Philips Hue navoďte vo svojej domácnosti slávnostnú atmosféru: na Vianoce použite žiarivé červené a zelené svetlá a na jar jemné pastelové farby. Môžete dokonca vytvoriť tajomnú fialovú žiaru, ktorá cez Halloween premení váš dom na ten najstrašidelnejší.

Príďte do domácnosti plnej svetla
Nastavte aplikáciu Philips Hue, aby rozpoznala, keď sa blížite domov. Inteligentné svetlá sa automaticky zapnú skôr, ako vykročíte z auta alebo vkročíte na chodník.

Unikátne architektonické svetelné tvary
Vytvorte architektonický ústredný bod pomocou vonkajších svietidiel, ktoré ponúkajú veľmi ostré svetelné efekty trojuholníkového tvaru na múroch a iných povrchoch.

Dizajn a povrchová úprava:
Farba: čierna
Materiál: kov

Spotreba energie:
Označenie energetickej účinnosti (EEL): Built in LED

Rozmery a hmotnosť výrobku:
Výška: 18 cm
Dĺžka: 12 cm
Netto hmotnosť: 0,950 kg
Šírka: 9,3 cm

Rozmery a hmotnosť balenia:
EAN/UPC – produkt: 8718696174388
Netto hmotnosť: 0,950 kg
Brutto hmotnosť: 1,047 kg
Výška: 220,000
Výrobca PHILIPS

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.