Globe White Amber von.gule StadlerForm

Vonné gule

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
9,90 €
8,25 € bez DPH
Vonné gule Stadler From Fragrance Globe sú srdcom vonných difuzérov Nina, Tina a Lina. Vďaka nim šíria difuzéry vôňu vo vašom dome či byte až 4 týždne, a to bez pridania vody a esenciálnych olejov. Vyberiete si lahodnú vôňu jantáru a pačuli?

Príjemná vôňa jantáru a pačuli
Vďaka Globe White Amber vloženej do vonného difuzéra sa lahodná vôňa jantáru a pačuli so sladkým drevitým podtónom rozšíri po vašej pracovni či kúpeľni. Intenzita vône je stredne výrazná. Z troch úrovní dosahuje druhý stupeň.

Magické vonné gule Fragrance Globe
Vonné gule Stadler Form Fragrance Globe majú špeciálny tvar, tvoria ich desiatky malých perličiek. Prúdiaci vzduch, ktorý prechádza okolo nich spôsobuje uvoľňovanie intenzívnej arómy, a to minimálne po dobu 4 týždňov. Po tomto čase odporúčame vonnú guľu vymeniť.

Bez esenciálnych olejov, bez pridanej vody
Unikátny systém Fragrance Globe používa vonné gule na distribúciu arómy vo vonných difuzéroch Nina, Tina a Lina. Nie je potrebné pridávať vodu ani esenciálne oleje.

Difuzéry i vonné gule z rodiny Fragrance
Chcete spoznať vonné difuzéry, do ktorých sa vonné gule vkladajú? Prezrite si magickú Ninu, štíhlu Tinu alebo malú Linu ideálnu na prevoňanie vašej toalety. Prípadne si vyberte ďalšiu zo 6 rozličných vonných gulí Fragrance Globe.Technické špecifikácie:

Jedinečné vonné gule
Vôňa jantáru a pačuli
Stadler Form Premium Servis

INTENZITA ARÓMY 2 z 3
ŽIVOTNOSŤ 1 - 2 mesiace
ROZMERY 47 x 47 x 47 mm
HMOTNOSŤ 0,04 kg
VHODNÉ PRE PRODUKTY Lina, Tina, Nina
Výrobca STADLERFORM

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchlosť

Overený zákazník,

rýchlosť

Overený zákazník,

priaznive ceny tovarov

Overený zákazník,