EW-DM81-G503 zubná kefka PANASONIC

PANASONIC | Zubné kefky | Kód: 41013530

Zubná kefka

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
46,00 €
38,33 € bez DPH
Starostlivosť o ústnu dutinu EW-DM81
Extra jemné štetiny
Ak má zubná kefka odstrániť baktérie skryté v parodontálnych vačkoch spôsobujúce paradontózu, konce jej štetín sa musia do úzkych vačkov dostať. Konce štetín extra jemnej kefky od spoločnosti Panasonic majú priemer len približne 0,02 mm a sú navrhnuté tak, aby sa dostali do parodontálnych vačkov až do hĺbky 3 mm. Porovnanie, ako ľahko sa štetiny dostanú do parodontálnych vačkov.
Zvukové vibrácie
Kefka vibruje s rýchlosťou otáčania približne 31 000 pohybov za minútu, aby sa dosiahol jemný pohyb s vysokou rýchlosťou. Nepatrné, vysokorýchlostné vibrácie dôkladne odstraňujú povlak z parodontálnych vačkov a zároveň minimalizujú zaťaženie zubov a ďasien.
Možnosť výberu z dvoch režimov čistenia
Vyberte režim REGULAR na bežné čistenie alebo režim SOFT na jemnejšie čistenie. Čistenie sa začne jemnou stimuláciou, aby stimulácia nebola náhle intenzívna. Čistenie sa dočasne zastaví približne každých 30 sekúnd, aby ste boli informovaní o čase čistenia. *1 Čas po zapnutí.
Ultratenký a ergonomický dizajn
Telo je ultratenké a ľahké, takže sa jednoducho používa. Nabíjací stojan Úložný priestor a nabíjačka pre hlavu a hlavné telo kefky. Umývateľná
Výrobca PANASONIC

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.