Ben Black zvlhčovač 3v1 StadlerForm

Zvlhčovač vzduchu

Predaj skončil
Nový zvlhčovač Ben 3v1 spája v jednom výrobku účinný zvlhčovač vzduchu, výkonný aróma difuzér a unikátnu funkciu elektrického plameňa Amber Light™. Práve elektrický plameň sa postará o romantickú atmosféru vo vašej obývačke.

Malé rozmery, silný výkon, elegantný vzhľad
Zvlhčovač Ben pripojený do elektrickej siete rozptýli do vzduchu až 160 g vody za hodinu. Optimálnu vlhkosť vzduchu tak dokáže zabezpečiť v obývačke či spálni veľkej 25 m². Spolu s aromaterapiou a efektom horiacich plameňov si ho zamilujete.

Optimálna vlhkosť vzduchu u vás doma
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Ben zabezpečuje optimálnu vlhkosť vzduchu pri veľmi nízkej spotrebe energie. Vďaka ultrazvukovej technológii rozvibruje ukrytú membránu a vytvára tak malé kvapôčky vody. Tie rozptyľuje do priestoru, v ktorom sa vyparia. Viditeľná para je studená, nehrozí riziko popálenia.

Vôňa esenciálnych olejov pre telo i dušu
Priamo do nádržky na vodu pridajte pár kvapiek esenciálneho oleja a užívajte si intenzívnu vôňu v celej miestnosti. Rozptýlená vôňa aróma difuzéra Ben prevonia váš domov, upokojí myseľ a uvoľní vaše telo.

Jedinečné jantárové svetlo Amber Light™
Jantárové svetlo Amber Light™ vychádzajúce zo zvlhčovača Ben vytvára efekt horiacich plameňov elektrického krbu. Do vašich obývačiek a jedální tak prináša romantickú atmosféru. Bez sadzí a s vlastným nastavením intenzity ""ohňa"".

Funkcie, ktoré potešia
Osvetlený indikátor hladiny vody a efekt horiacich plameňov môžete jemne stlmiť alebo vypnúť úplne. Ak je vo zvlhčovači vzduchu nedostatok vody, jednoducho nádržku vyberte a doplňte. Pokojne aj počas prevádzky.

Extra výbava pre Bena
Aby Ben okolo seba nezanechával žiadne stopy, vybavte ho odvápňovacou kazetou Anticalc Cartridge a antibakteriálnou striebornou kockou Water Cube™. Tá zaistí hygienické zvlhčovanie bez množenia baktérií.

Aromaterapia pre dušu
Vôňa ovplyvňuje našu náladu, myseľ a dokonca aj zdravotný stav. Aromaterapia je druh alternatívnej medicíny, v ktorej sa využívajú esenciálne oleje. Jediným nádychom vône z difuzéra Ben potešíte svoje telo i dušu.

Zázračné esenciálne oleje
Účinky aromaterpie si vychutnajte so 100 % čistými esenciálnymi olejmi od Stadler Form. Do aróma difuzéra Ben môžete použiť aj iné esenciálne oleje bez obsahu alkoholu.

Náš tip: Máte doma veľmi tvrdú vodu? Vyberte si odparovací zvlhčovač vzduchu Oskar. Pomôže vám zvýšiť vlhkosť vo vašom dome či byte.


Technické parametre:

3 v 1 zvlhčovač a aróma difuzér s efektom plameňa
Technológia Amber Light™
Nočný režim
Automatické vypnutie
Aromaterapia
Stadler Form Premium Servis

VEĽKOSŤ MIESTNOSTI max 25 m2 / 63 m3
VÝKON max 160 g/h
ÚROVNE VÝKONU plynulé ovládanie
OBJEM NÁDRŽKY NA VODU 2,5 l
ROZMERY 338 x 206 x 134 mm
HMOTNOSŤ 1,7 kg
HLUČNOSŤ 27 – 30 dB(A)
MENOVITÉ NAPÄTIE DC 24V/1A
VÝKON 24 W
V BALENÍ Water Cube
Výrobca STADLERFORM

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchlosť

Overený zákazník,

rýchlosť

Overený zákazník,

priaznive ceny tovarov

Overený zákazník,