Assassins Creed Odyssey hra XONE

UBISOFT | Hry | Kód: 45014360
Novinka

Hra pre XBOX One

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
24,99 €
20,83 € bez DPH
Napíšte vlastnú legendárnu Odyseu a zažite epické dobrodružstvá vo svete, v ktorom na každej voľbe záleží. Odsúdení na smrť vlastnou rodinou sa vydávate na úžasnú cestu, na ktorej se zo žoldnierskeho vyvrheľa stanete legendárnym gréckym hrdinou, a odhalíte tajomstvá z vašej minulosti. Nájdite vašu vlastnú cestu vo vojnou rozpoltenom svete, vytváranom ľudmi aj bohmi, v ktorom za zrážajú hory s morom. Stretnite sa s najslávnejšími osobnosťami antického Grécka a jednajte s nimi počas zásadných historických momentov, ktoré vytvárali západnú civilizáciu.

Hra Assassin's Creed Odyssey prináša do popredia možnosť voľby. Vďaka inováciám a herným prvkom, ktoré sa nikdy predtým v sérii Assassin's Creed neobjavili, si sami zvolíte akým hrdinom sa chcete stať a vaše voľby budú vytvárať okolitý svet. Vďaka vzťahom so zaujímavými postavami, ktoré si budujete a rozhodnutiam, ktoré činíte na vašej Odysei, naplno ovládate váš osud. Prispôsobte si vybavenie a ovládnite nové špeciálne schopnosti, prispôsobte vášho hrdinu vášmu hernému štýlu a vydajte sa na boj naprieč Gréckom, zúčastnite sa krvavých bitiek na zemi, ale aj na mori a staňte sa skutočne legendárnym hrdinom.

Po prvý krát v sérii si môžete na epickej výprave vybrať hrdinu, Alexiosa alebo Kassandru.
Prispôsobujte im vybavenie a vylepšujte schopnosti. Tiež môžete vylepšovať loď na cestách, ktoré z vás urobia legendárnych hrdinov Grécka.
Preskúmajte Grécko z dôb jeho zlatého veku. Vydajte sa na cesty od zasnežených horských vrcholov až do hlbín Egejského mora.
Stretávajte zaujímavé postavy, postavte sa nemilosrdným žoldnierom a omnoho viac.
Vaše rozhodnutia tvoria svet okolo vás vďaka viac ako 30 hodinám dialógov s výberom odpovedí a viacerým možným ukončeniam hry.
Zažite žijúci dynamický svet, ktorý sa neustále vyvíja a reaguje na každé vaše rozhodnutie.
Predveďte vaše bojové schopnosti a zvráťte výsledky bojov počas Peloponéskej vojny.
Obrovské strety Sparty a Atén v režime bojov 150 vs 150 vojakov.
Hľadajte nezmapované miesta, objavujte skryté poklady alebo si prerazte cestu celými flotilami v námorných bitkách.
Upravujte podobu vašej lode, vylepšujte jej zbrane a naberajte členov posádky s unikátnymi bonusmi a prispôsobte si námorné bitky vlastnému štýlu.
Objavujte svet plný mýtov a legiend. Od antických rituálov po slávne sochy, postavte sa tvárou v tvár legendárnym gréckym postavám a objavíte skutočnú podstatu mytologických netvorov ako boli Medúza, či Minotaurus.
Výrobca UBISOFT

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.