55024470 WATCH GT2 46mm Brown HUAWEI

HUAWEI | Smart náramky a hodinky | Kód: 30017537
Akcia -20%

Hodinky GPS

Dostupnosť
Skladom
Tovar na sklade, odosielame do 48h
Pôvodná cena
249,00 €
Ušetríte
50,00 € (20%)
199,00 €
165,83 € bez DPH

Dr. Santé krém na ruky 75ml
+ ZADARMO k objednávke
Dr. Santé krém na ruky 75ml

Pri nákupe nad 67€ s DPH získate Dr. Santé krém na ruky ZADARMO.

Smart hodinky HUAWEI Watch GT 2

Kľúčové vlastnosti
Výdrž batérie až 2 týždne
Ultra tenký dizajn
3D sklo

Revolučné
riešenie batérie
Séria HUAWEI WATCH GT neustále skúma limity výdrže batérie. S chipsetom Kirin A1 vyvinutým firmou HUAWEI pre nositeľnú elektroniku, duálnym čipom a inteligentnou technológiou šetrenia energie vám bude slúžiť vo dne v noci až 2 týždne.

Minimalistická estetika
HUAWEI WATCH GT 2 sú inšpirované minimalizmom. Reprezentuje ho vysoko kvalitný 3D sklenený povrch pre nerušený bezrámčekový vzhľad. Remeselné spracovanie je najlepšie zachytené v detailoch tela a jeho klasickom dizajne.

Profesionálny športový tréner
Predstavujeme prielom v osobnom tréningu. HUAWEI WATCH GT 2 sledujú tvoje tréningy presnými polohovacími systémami a monitorujú tvoj tep pomocou presného TruSeen ™ 3.5. Sú profesionálnym spoločníkom pre halové aj vonkajšie aktivity.

Tvoj každodenný asistent
Aby zjednodušili váš každodenný život, HUAWEI WATCH GT 2 podporujú funkcie ako Bluetooth hovory2, hudbu priamo v zariadení3, upozornenia na správy, TruSleep™ 2.0 sledovanie spánku a TrueRelax™ sledovanie tlaku.4 Ži svoj život efektívne s hodinkami navrhnutými priamo pre teba.

Úchvatný výkon
Kirin A1 - prvý mikročip vyvinutý firmou HUAWEI špeciálne pre nositeľnú elektroniku - prinášajú vysoký výkon a neskutočne nízku spotrebu energie.

Duálny čip a nové algoritmy šetriace energiu zaistia, že HUAWEI WATCH GT 2 spotrebujú menej energie pri výkone počas dňa ja noci. Hodinky automaticky optimalizujú spotrebu energie pre dlhú životnosť batérie.

Batéria pre všetky prípady
Vďaka systému s nižšou spotrebou energie poskytujú HUAWEI WATCH GT 2 dlhú výdrž batérie1, aby s tebou držali krok, nech už sa vydáš kamkoľvek.

Nový klasický dizajn
Použitie 3D sklenenej obrazovky v inteligentných hodinkách je v tejto oblasti novinkou. Vysoko kvalitné sklo, tvarované špeciálnou technológiou spracovania drahokamov, zaručuje pevnosť a odolnosť voči prachu aj vode.

Ulltra tenký dizajn
Vďaka 3D zakrivenému displeju je 9,4 mm ultratenké telo až na samotnej hranici možností dizajnu a spracovania. HUAWEI WATCH GT 2 sú elegantné, ľahké a odolné.

Rôzne ciferníky ti umožnia perfektne si hodinky prispôsobiť. Podtrhni svoju každodennú náladu rôznymi farbami a štýlmi.

Precízny systém zamerania polohy
Vďaka podpore satelitných lokačných služieb GPS a GLONASS poskytujú HUAWEI WATCH GT 2 rýchlejšie a presnejšie informácie o polohe. Po vysokohorskej túre aj po maratóne budeš presne vedieť, kde si a aký bol tvoj výkon.

HUAWEI TruSeen™ je teraz aktualizovaný na verziu 3.5 a poskytuje efektívnejšie a presnejšie sledovanie srdečného tepu v reálnom čase. Spolu s algoritmom umelej inteligencie pre srdečný tep sleduje tvoje srdce po celý deň, dokonca aj počas spánku.

Sledovanie tepu pri plávaní
Vďaka vodotesnej konštrukcii až do 5 ATM dokážu HUAWEI WATCH GT 2 sledovať tvoj tep aj pri plávaní, a tiež poskytnúť štatistiky SWOLF, údaje o vzdialenosti, spálených kalóriách či rýchlosti.
(Meranie tepu pri plávaní môže ovplyvniť viacero faktorov, ako napríklad prúdenie vody či zvolená technika. Namerané údaje sú len informačné. Kožené a kovové náramky nie sú vhodné pri plávaní.)

Osobný tréner
Hodinky majú predinštalovaných viac než 10 kurzov behu a ponúkají hlasovú inštruktáž počas tréningov. Kurzy pomáhajú používateľom s rôznymi cieľmi: novým bežcom, bežcom, ktorí chcú zhodiť váhu, ale aj bežcom, ktorí chcú zlepšovať svoj aktuálny výkon. V týchto kategóriách je ďalej na výber niekoľko úrovní, aby si sa stále posúval vpred.

Intenzita tréningu
Hodinky zbierajú štatistiky o objeme tréningu za posledný týždeň a dynamicky vypočítavajú rozsah intenzity cvičenia na základe najnovších údajov o cvičení.

Zostaň v kontakte
Vďaka funkcii Bluetooth telefonovania v hodinkách HUAWEI WATCH GT 2 môžeš telefonovať počas športu, alebo keď máš práve plné ruky. Zostaň v spojení so svojou rodinou a priateľmi.

Prehrávanie hudby
Krásne na pohľad, robustné vo vnútri. HUAWEI WATCH GT 2 dokážu uložiť až 500 skladieb3 a ľahko sa spárujú s tvojimi slúchadlami HUAWEI Freebuds 3. Môžeš si tak vychutnať svoj playlist aj bez telefónu pri behaní či inom športe.

Lepšie sledovanie spánku
Vďaka funkcii HUAWEI TruSleep™ 2.0 môže váš HUAWEI WATCH GT 2 vedecky sledovať a diagnostikovať 6 najčastejších typov problémov so spánkom a navrhnúť tipy na lepší odpočinok. Navyše, počas spánku, ti merajú tvoj srdečný tep, analyzujú dýchanie a hodnotia celkovú kvalitu spánku na prehľadnej stupnici.

Uvoľni svoj stres
Sledovanie hladiny stresu a celodenná starostlivosť o zdravie vďaka HUAWEI TruRelax™. Trénovanie dýchania cez pripojenú applikáciu uvoľní stres a pomôže zlepšiť telesný stav.

Celodenné sledovanie aktivity
Sleduj svoj pokrok po celý deň cez počet krokov, spálené kalórie, počet postavení sa a trvanie stredne a vysoko náročných aktivít.

Funkcie na každý deň
Hodinky poskytujú novú úroveň pohodlia vďaka funkciám ako upozornenia na SMS, e-mail, kalendár a sociálne médiá. Môžeš tiež využiť funkcie Počasie, Budík, Časovač, Stopky, Batéria a Nájsť môj telefón.

Technické parametre:

46 mm séria:
45,9 x 45,9 x 10,7 mm
Šírka zápästia 14 ~ 21 cm
Hmotnosť približne 41 g (bez remienku)

TELO HODINIEK
Materiál:
Kov + Plast

Náramok: hnedý kožený remienok

DISPLEJ
1,39'' AMOLED 454 x 454 HD

GPS: Podporované

KONEKTIVITA: Bluetooth: BT5.1, BLE / BR / EDR

SENZORY:
Akcelerometr
Gyroskop
Geomagnetický senzor
Optický snímač tepu
Snímač okolitého svetla
Snímač tlaku vzduchu
Kapacitný senzor

BATÉRIA
15 dní pre typické použitie.
Požiadavky na napätie a prúd: 5V 0,5A / 1A / 1,5A / 2A
*Teoretická hodnota. Skutočná kapacita sa môže mierne líšiť.

TLAČIDLÁ: Vypínač, funkčné tlačidlo

NABÍJACÍ PORT: Magnetický nabíjací náprstok

SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Android 4.4 alebo novší
iOS 9.0 alebo novší

VODEODOLNOSŤ: 5ATM
Zariadenia s odolnosťou voči vode 5 ATM odolajú vode do 50 meterov podľa normi ISO 22810:2010. To znamená, že môžu byť použité pre aktivity v plytkých vodách, napríklad v bazéne alebo v mori. Zariadenia by nemali byť používané pri vodnom lyžovaní alebo iných aktivitách, pri ktorých dochádza ku kontaktu s vysokotlakovou alebo rýchlo prúdiaciou vodou, ani pri potápaní do hĺbky.

V BALENÍ
Hodinky x1
Nabíjacia stanica x 1
Nabíjací kábel x 1
Používateľská príručka & bezpečnostné informácie & záručný list x 1
Výrobca HUAWEI

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.